Uncategorized

Automaty vendingowe w toaletach

Coraz częściej w toaletach w centrach handlowych, toaletach publicznych czy firmowych można spotkać automaty, które za opłatą wydają artykuły pierwszej potrzeby. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, szczególnie w sytuacjach, których nie jesteśmy w stanie wcześniej przewidzieć.
Automaty vendingowe w toaletach mogą zawierać podpaski, tampony, plastry opatrunkowe, tabletki przeciwbólowe. Specjalnie dla mam, które chcą przewinąć dziecko, w automatach mogą się znaleźć się także pieluszki dla dzieci lub inne artykuły higieniczne. Firmy obsługujące automaty na bieżąco uzupełniają brakujące towary, więc powinny być w każdej chwili dostępne.
Niektóre automaty vendingowe oferują też na przykład prezerwatywy.
W Polsce takie automaty nie są jeszcze zbyt często spotykane. Dużo częściej widzi się automaty z przekąskami, słodyczami czy też napojami.
Jednak jest to bardzo pożądane rozwiązanie dla użytkowników toalet publicznych, gdyż nie zawsze można szybko kupić potrzebne artykuły higieniczne.
Co ważne, na przykład w odniesieniu do pieluszek dla dzieci – nie trzeba kupować całego ich opakowania a tylko pojedyncze sztuki.
Automaty vendingowe z produktami spożywczymi bardzo dobrze przyjęły się na rynku i są obecne w każdym niemal miejscu publicznym. Także większość firm proponuje swoim pracownikom możliwość szybkiego zakupu różnych produktów. Automaty vendingowe w toaletach cieszą się podobną popularnością, jednak póki co, nie są jeszcze tak często spotykane jak te pierwsze. Dobrym rozwiązaniem byłoby, gdyby każda publiczna toaleta była w taki automat zaopatrzona.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *