stilgut-iphone-6-plus-skorzane-etui-book-z-klapka-czarne

Do czego przydaje się etui z klapką?

Posted on Posted in Artykuły

Brak śladów z użycia

Na pewno jednym z powodów, dla których tak wiele telefonów znajduje się w etui jest ochrona przed śladami zniszczenia. Obudowa telefonu może bowiem tracić kolor, wycierać się, czy rysować, jeśli nie jest chroniona. W etui z klapką, czy jakimkolwiek innym, nie grozi jej natomiast żadna z tych rzeczy.

Ochrona przy upadku

Niewątpliwie, każdemu zdarza się wypuścić telefon z rąk, czy też zrzucić z szafki. Jeśli nie znajduje się on w etui, prawdopodobnie prędzej czy później taki upadek doszczętnie go zniszczy. Etui natomiast z całą pewnością skutecznie ochroni obudowę telefonu. Jest również szansa, że ochroni szybkę przed rozbiciem. Niemniej jednak, aby być spokojnym o ekran telefonu, trzeba postarać się o jej większe zabezpieczenie w posatci specjalnego szkła. Wystarczy równo dokleić je do ekranu aby znacząco zmniejszyć ryzyko rozbicia szyby.

Do czego potrzebna jest klapka?

Niewątpliwie, jak już wspomniano, najpopularniejsze jest dzisiaj etui z klapką. Dlaczego właśnie takie etui klienci wybierają najchętniej? Wydaje się, że po prostu korzystanie z niego jest najwygodniejsze. Ażeby odebrać telefon, zadzwonić, czy zrobić zdjęcie, nie trzeba bowiem wyciągać telefonu z etui. Jedyne co trzeba zrobić to je otworzyć, co trwa bardzo krótko

Dopasowanie dodatków do aparatu437622129_1_261x203_lg-spirit-h440-kabura-etui-futeral-klapka-ksiazka-guma-silikon-boczny-wroclaw_rev004

Zarówno etui z klapką, jak i szkło hartowane to dodatki do telefonów. Powinno się generalnie używa jedynie tych dodatków, które są przeznaczone specjalnie dla danych modeli telefonów. Dlaczego jest to tak ważne? Rzecz w tym, że rozmiary aparatów telefonicznych są bardzo różne. Jeśli więc przykładowo korzysta się z etui z klapką przeznaczonego do innego modelu telefonu, nie będzie ono pasowało. W takiej sytuacji zasłonięty może być na przykład obiektyw aparatu, bądź też mikrofon potrzebny do prowadzenia rozmów telefonicznych.