Artykuły

Do czego przydaje się etui z klapką?

Brak śladów z użycia

Na pewno jednym z powodów, dla których tak wiele telefonów znajduje się w etui jest ochrona przed śladami zniszczenia. Obudowa telefonu może bowiem tracić kolor, wycierać się, czy rysować, jeśli nie jest chroniona. W etui z klapką, czy jakimkolwiek innym, nie grozi jej natomiast żadna z tych rzeczy.

Ochrona przy upadku

Niewątpliwie, każdemu zdarza się wypuścić telefon z rąk, czy też zrzucić z szafki. Jeśli nie znajduje się on w etui, prawdopodobnie prędzej czy później taki upadek doszczętnie go zniszczy. Etui natomiast z całą pewnością skutecznie ochroni obudowę telefonu. Jest również szansa, że ochroni szybkę przed rozbiciem. Niemniej jednak, aby być spokojnym o ekran telefonu, trzeba postarać się o jej większe zabezpieczenie w posatci specjalnego szkła. Wystarczy równo dokleić je do ekranu aby znacząco zmniejszyć ryzyko rozbicia szyby.

Do czego potrzebna jest klapka?

Niewątpliwie, jak już wspomniano, najpopularniejsze jest dzisiaj etui z klapką. Dlaczego właśnie takie etui klienci wybierają najchętniej? Wydaje się, że po prostu korzystanie z niego jest najwygodniejsze. Ażeby odebrać telefon, zadzwonić, czy zrobić zdjęcie, nie trzeba bowiem wyciągać telefonu z etui. Jedyne co trzeba zrobić to je otworzyć, co trwa bardzo krótko

Dopasowanie dodatków do aparatu437622129_1_261x203_lg-spirit-h440-kabura-etui-futeral-klapka-ksiazka-guma-silikon-boczny-wroclaw_rev004

Zarówno etui z klapką, jak i szkło hartowane to dodatki do telefonów. Powinno się generalnie używa jedynie tych dodatków, które są przeznaczone specjalnie dla danych modeli telefonów. Dlaczego jest to tak ważne? Rzecz w tym, że rozmiary aparatów telefonicznych są bardzo różne. Jeśli więc przykładowo korzysta się z etui z klapką przeznaczonego do innego modelu telefonu, nie będzie ono pasowało. W takiej sytuacji zasłonięty może być na przykład obiektyw aparatu, bądź też mikrofon potrzebny do prowadzenia rozmów telefonicznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *